Kategoria: Łazienka

Accessories Cielo

CIELO

Włoska marka Ceramica Cielo powstała 10 lat temu – głównie z myślą o produkcji i promowaniu ekskluzywnych mebli łazienkowych. Filozofia Ceramiki Cielo oparta jest na nowoczesnym wzornictwie, eksperymentowaniu w nowych kształtach i materiałach oraz doskonałości produkcyjnej.  Kolekcje są „szyte na miarę”, wykończone przez najlepszych włoskich rzemieślników, aby włączyć każdy produkt w „sztukę wyjątkową„. Ceramikę Cielo cechuje niezwykła dbałość o detale, ciągła gotowość na nowe doświadczenia oraz jedność komfortu jak i funkcji.

Kolekcję zaprojektował włoski projektant Andrea Parisio Giuseppe Pezzano. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Niepowtarzalny design akcesoriów idealnie wkomponuje się we wnętrze łazienki.

Bowl

Inbani

Bowl basket stool

Inbani

Bowl BW100

Inbani

Bowl BWOO1

Inbani

Bowl mirror

Inbani

Catino Doppio

CIELO

Catino Ovale

CIELO

Catino Tondo

CIELO

Catino Tondo

CIELO

Włoska marka Ceramica Cielo powstała 10 lat temu – głównie z myślą o produkcji i promowaniu ekskluzywnych mebli łazienkowych. Filozofia Ceramiki Cielo oparta jest na nowoczesnym wzornictwie, eksperymentowaniu w nowych kształtach i materiałach oraz doskonałości produkcyjnej.  Kolekcje są „szyte na miarę”, wykończone przez najlepszych włoskich rzemieślnikówaby włączyć każdy produkt w „sztukę wyjątkową„. Ceramikę Cielo cechuje niezwykła dbałość o detale, ciągła gotowość na nowe doświadczenia oraz jedność komfortu jak i funkcji.

Fluent

Inbani

Lustro Pluto

CIELO

Milano

CIELO

Narciso

CIELO

Origin lustro

Inbani

Origin lustro

Inbani