Kategoria: Lustra

Adnet Circular

GUBI

Adnet Circular

GUBI

Eleganckie lustro idealnie nadające się do nowoczesnego salonu.Piękne detale w postaci skórzanej ramy, paska oraz mosiężnych elementów nadają niezwykle wysublimowanego charakteru.

Adnet rectangulaire

GUBI

Amore

&Tradition

&tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Produkty duńskiej marki powstają przy użyciu naturalnych materiałów, które decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze. Minimalistyczna seria luster Amore zaprojektowana przez Space Copenhagen idealnie wkomponuje się we wnętrza prywatne, optycznie powiększając przestrzeń.

Art wood frame

DePadova

Piero Lissoni

2019

 

Book

DePadova

Petra Runge

2000

Bowl mirror

Inbani

Cage Mirror

Menu

Oryginalne lustro charakterystycznym wyglądzie zainspirowanym stalową klatką.

Cutter Mirror

SKAGERAK

Darkly Mirror

MENU

F.A. Rectangular

GUBI

Lustro ścienne F.A.33 marki Gubi zostało zaprojektowane przez jednego z najbardziej wpływowych projektantów XX wieku, Włocha Gio Ponti w 1933 roku. Prosty i opływowy kształt sprawia, że lustro F.A.33 jest ponadczasowym projektem, dodającym elegancji każdemu wnętrzu, bez względu na styl. Z kolei mosiężna rama czyni lustro nie tylko praktycznym, ale także dekoracyjnym dodatkiem.

Fold Mirror – Normann Copenhagen

NORMANN COPENHAGEN

Lustro duńskiej marki Normann Copenhagen to projekt Marie Thurnauer o charakterystycznym wyglądzie.

Fullmoon

Skagerak

Georg

Skagerak

Gridy Me Mirror

Menu

Gubi Mirror Round

GUBI

GUBI Mirror Round łączy w sobie wiele cech, nadaje w pomieszczniu światło, głębie – pozwala poczuć niezwykły wymiar. Z jego rozmiarem staje się podstawowym elementem dekoracji i dominuje na ścianie.