Kategoria: Półki Wieszaki

606 Universal Shelving System

DePadova

1984

Afteroom Coat Hanger

Menu

Minimalistyczny wieszak Afteroom.

Afteroom Coat Hanger Small

MENU

Afteroom Coat Hanger Small to najnowsza propozycja marki Menu.  Może wisieć na ścianie w towarzystwie pierwotnej wersji wieszaka. Niewielka forma zachęca do zabawy, ciekawie rozplanowany układ wieszaków może stać się ozdobą przestrzeni, a jednocześnie pełnić praktyczną funkcję.

Akcesoria Frame

By Lassen

Eleganckie i praktyczne dodatki do kolekcji Frame od By Laseen.

Ava

MENU

C.O.P. Storage System

MA/U Studio

Mikal Harrsen

Cage Shelf

Menu

Półka Cage zaprojektowana w celu upiększenia nudnych korytarzowych wnętrz.

Column JA1/JA2

&Tradition

Copenhagen Tray Table

Stolik / konsolka

 

Corner shelf

Menu

D12 Półki

DIABLA

Wieszak niski i wysoki D12 w różnych wariantach kolorystycznych.

 

D12 Wieszak na ubrania

DIABLA

Wieszak niski i wysoki D12 w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Frame 28

By Lassen

olekcja Frame to kolekcja modułowych szafek występujących w różnych konfiguracjach (wersja otwarta lub zamykana z drzwiami), rozmiarach i różnym wykończeniu. Na tej stronie prezentujemy najmniejszy model Frame 28 w wersji z zamykanym frontem. Niewątpliwym atutem tej kolekcji jest możliwość dokupienia różnych akcesoriów co pozwoli nam tworzenie jeszcze większych możliwości prezentacji (szafka wisząca lub stojąca z podstawą). Wersja wisząca świetnie sprawdzi się w korytarzu a wersja stojąca będzie świetnym uzupełnieniem sypialni jako szafka nocna.

Frame 28

By Lassen

Kolekcja Frame to kolekcja modułowych szafek występujących w różnych konfiguracjach (wersja otwarta lub zamykana z drzwiami), rozmiarach i różnym wykończeniu. Na tej stronie prezentujemy najmniejszy model Frame 28 w wersji otwartej. Niewątpliwym atutem tej kolekcji jest możliwość dokupienia różnych akcesoriów co pozwoli nam tworzenie jeszcze większych możliwości prezentacji (szafka wisząca lub stojąca z ramą). Wersja wisząca świetnie sprawdzi się w korytarzu a wersja stojąca będzie świetnym uzupełnieniem sypialni jako szafka nocna.

 

Frame 35

By Lassen

Kolekcja Frame to kolekcja modułowych szafek występujących w różnych konfiguracjach (wersja otwarta lub zamykana z drzwiami), o różnych rozmiarach i różnym wykończeniu. Na tej stronie prezentujemy mniejszy model Frame 35 z zamykanym frontem. Niewątpliwym atutem tej kolekcji jest możliwość dokupienia różnych akcesoriów co pozwoli nam tworzenie jeszcze większych możliwości prezentacji (szafka wisząca lub stojąca z podstawą). Wersja wisząca świetnie sprawdzi się w korytarzu a wersja stojąca będzie świetnym uzupełnieniem sypialni jako szafka nocna.

Frame 35

By Lassen

Kolekcja Frame to kolekcja modułowych szafek występujących w różnych konfiguracjach (wersja otwarta lub zamykana z drzwiami), o różnych rozmiarach i różnym wykończeniu. Na tej stronie prezentujemy mniejszy model Frame 35 w wersji otwartej. Niewątpliwym atutem tej kolekcji jest możliwość dokupienia różnych akcesoriów co pozwoli nam tworzenie jeszcze większych możliwości prezentacji (szafka wisząca lub stojąca z podstawą). Wersja wisząca świetnie sprawdzi się w korytarzu a wersja stojąca będzie świetnym uzupełnieniem sypialni jako szafka nocna.