Kategoria: Meraki

After sun lotion

MERAKI

Właściwości chłodzące balsamu idealnie sprawdzą się po opalaniu. Skóra otrzyma ukojenie i duża dawkę nawilżenia.

Baby Bath Towel, Meraki mini

MERAKI:

Miękki i praktyczny ręcznik kąpielowy marki Meraki. Ręcznik jest wykonany w 100% z bawełny organicznej, która pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka.

 

Balm – 100% organic

MERAKI

Organiczny balsam nawilżający z masłem Shea i witaminą E. Naprawia i łagodzi pęknięte usta, ukąszenia owadów, blizny, oparzenia słoneczne, egzemy i tym podobne.

Bath Mitt, Herbs

MERAKI

Rękawica do mycia Meraki. Rękawica kąpielowa wykonana jest w 100% z juty i jest wypełniona ręcznie robionym mydłem, które pieni się podczas mycia ciała. Mydło ma łagodny zapach ziół.

Bath Mitt, Papaya, Jute

MERAKI

Rękawica do mycia Meraki. Rękawica kąpielowa wykonana jest w 100% z juty i jest wypełniona ręcznie robionym mydłem, które pieni się podczas mycia ciała. Mydło ma łagodny zapach papai.

Bath, Meraki mini

MERAKI

Łagodne i bezzapachowe mydło dla dziecka z dodatkowymi składnikami nawilżającymi. Mydło przeznaczone jest do delikatnej i skutecznej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt.

Body butter, Northern dawn

MERAKI

Masło do ciała Meraki to aksamitnie gładki balsam, który pozostawia skórę miękką i odżywioną. Zawiera mieszankę masła Shea i olejków organicznych, takich jak olejki z oliwek, słonecznika i awokado, które odżywiają skórę. Odpowiedni dla bardzo suchej skóry.  Nie zawiera barwników, substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, produkt w 100% naturalny.

Body lotion, Linen dew

MERAKI

Balsam do ciała Meraki zawiera organiczny rozmaryn o działaniu oczyszczającym i nawilżającym. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.  Nie zawiera barwników, produkt w 100% naturalny.

Body Lotion, Pure

MERAKI

Delikatny i bezzapachowy balsam do ciała, który utrzymuje skórę miękką i nawilżoną. Balsam Meraki jest idealny dla wrażliwej skóry i dla tych, którzy chcą uniknąć szkodliwych chemikaliów. Zawiera organiczny olej kokosowy, olejek migdałowy, masło shea i aloes.

Body lotion, Silky mist

MERAKI

Balsam do ciała Meraki zawiera organiczny rokitnik zapakowany w Omega 7 i przeciwutleniacze o świeżym zapachu.  Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.  Nie zawiera barwników, produkt w 100% naturalny.

Body soap, Men, Charcoal & Salt

MERAKI

To mydło do ciała marki Meraki zostało stworzone specjalnie dla mężczyzn i ma działanie nawilżające jak i pielęgnujące. Zawiera węgiel drzewny i sól, co czyni ten produkt idealnym peelingiem do ciała. Peeling jest w stanie usunąć martwe komórki naskórka, w efekcie skóra staje się miękka i zdrowa.

Body wash, Cotton haze

MERAKI

Delikatne i skuteczne mydło do ciała o ciepłym i korzennym zapachu. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.  Nie zawiera barwników, produkt w 100% naturalny.

Body wash, Linen dew

MERAKI

Delikatne i skuteczne mydło do ciała o zapachu świeżej mięty. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.  Nie zawiera barwników, produkt w 100% naturalny.

Body Wash, Pure

MERAKI

Bezzapachowy żel do mycia, który odżywia i nawilża skórę. Miękka pianka zawiera odżywcze składniki, taki jak organiczny aloes, ogórek i ekstrakt z liści oliwnych, które niwelują suchą skórę.

Body wash, Silky mist

MERAKI

Delikatne i skuteczne mydło do ciała o zapachu świeżej pomarańczy. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.  Nie zawiera barwników, produkt w 100% naturalny.

Bodylotion, Cotton haze

MERAKI

Balsam do ciała Meraki zawiera organiczny olej słonecznikowy o działaniu regenerującym i leczniczym.  Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.  Nie zawiera barwników, produkt w 100% naturalny.