Kategoria: dzieci

After sun lotion

MERAKI

Właściwości chłodzące balsamu idealnie sprawdzą się po opalaniu. Skóra otrzyma ukojenie i duża dawkę nawilżenia.

Baby Bath Towel, Meraki mini

MERAKI:

Miękki i praktyczny ręcznik kąpielowy marki Meraki. Ręcznik jest wykonany w 100% z bawełny organicznej, która pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka.

 

Bath, Meraki mini

MERAKI

Łagodne i bezzapachowe mydło dla dziecka z dodatkowymi składnikami nawilżającymi. Mydło przeznaczone jest do delikatnej i skutecznej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt.

Cotton Cloths, Meraki mini

MERAKI

Miękkie pieluchy z tkaniny Meraki wykonane są w 100% z bawełny organicznej, która pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka. Opakowanie zawiera również trzy pieluchy tekstylne w szarych odcieniach.

Face cream, SPF 30, waterproof

MERAKI

Przeciwsłoneczny krem z filtrem SPF 30, chroniący przed promieniami UVA i UVB.

Hair Brush, Meraki mini

MERAKI

Szczotka wykonana jest z naturalnej gumy, jest miękka i elastyczna oraz delikatnie myje włosy dziecka. Uchwyt na szczotce wykonany jest z drewna klonowego i sam w sobie jest ładnym i dekoracyjnym detalem.

Lotion, Meraki mini

MERAKI

Łagodny i szybko wchłaniający się balsam dla dzieci i niemowląt z ekologicznym aloesem, masłem shea, olejem migdałowym i jojoba. Balsam jest bogaty w dodatkowe składniki nawilżające, które pozostawiają wrażliwą skórę dziecka miękką i wilgotną.

Oil, Meraki mini

MERAKI

Łagodny i bezzapachowy olej dla dzieci, który pielęgnuje i nawilża wrażliwą skórę dziecka. Olej jest łatwy do nałożenia i szybko wchłania się przez skórę.

Poncho Towel, Meraki mini

MERAKI

Przepiękne, miękkie poncho z Meraki Mini zapewni dziecku ciepło po kąpieli. Poncho wykonane jest w 100% z bawełny organicznej. To również praktyczny przedmiot do zabrania dziecka na basem lub na plażę.

Sea Sponge, Meraki mini

MERAKI

Ta delikatna i naturalna gąbka jest idealna dla wrażliwej skóry dziecka. Gąbka jest w 100% naturalna i biodegradowalna.

Shampoo, Meraki mini

MERAKI

Łagodny i bezzapachowy szampon dla dzieci i niemowląt. Szampon jest bogaty w dodatkowe składniki nawilżające, które pielęgnują wrażliwą skórę głowy.

Sun lotion, SPF 15, waterproof

MERAKI

Idealny na wakacje krem przeciwsłoneczny SPF 15. Przeznaczony dla dzieci i dla dorosłych.

Sun lotion, SPF 30, waterproof

MERAKI

Idealny na wakacje krem przeciwsłoneczny SPF 30.

Sun oil, SPF 30, waterproof

MERAKI

Olejek do opalania z filtrem SPF 30. Oprócz podstawowej funkcji ochrony przed słońcem zapewni skórze jedwabiste nawilżenie.

Sun stick, balm, SPF 50, Waterproof

MERAKI

Balsam przeciwsłoneczny w sztyfcie posiadający wysoką ochronę przed promieniami słonecznymi SPF 50.

Tote Bag, Meraki mini

MERAKI

Praktyczna i piękna torba wykonana w 100% z bawełny organicznej. Torba jest również idealna do wszystkich drobiazgów, których potrzebujesz, kiedy jesteś w podróży z dzieckiem. Od butelek i pieluszek po zapasowe ubrania i misie oraz inne niezbędne przedmioty.