Kategoria: kolekcja PURE

Body Lotion, Pure

MERAKI

Delikatny i bezzapachowy balsam do ciała, który utrzymuje skórę miękką i nawilżoną. Balsam Meraki jest idealny dla wrażliwej skóry i dla tych, którzy chcą uniknąć szkodliwych chemikaliów. Zawiera organiczny olej kokosowy, olejek migdałowy, masło shea i aloes.

Body Wash, Pure

MERAKI

Bezzapachowy żel do mycia, który odżywia i nawilża skórę. Miękka pianka zawiera odżywcze składniki, taki jak organiczny aloes, ogórek i ekstrakt z liści oliwnych, które niwelują suchą skórę.

Clean dishes, Pure

MERAKI

Mydło do naczyń Meraki Pure to delikatne mydło dla skóry i neutralnym zapachu.

Conditioner, Pure

MERAKI

Delikatna i bezzapachowa odżywka z dodatkowymi nawilżającymi składnikami, takimi jak organiczny aloes i olej kokosowy. Odżywia i nawilża włosy i skórę głowy, jednocześnie sprawia, że włosy stają się miękkie i łatwe do rozczesania.

Hand cream, Pure

MERAKI

Krem do rąk marki Meraki, zapewni skórze odpowiednie nawilżenie. Jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry i ma neutralny zapach.

Hand lotion, Pure

MERAKI

Delikatny i odżywczy balsam do rąk bez perfum. Balsam jest idealny do wrażliwej skóry. Odżywia i nawilża ręce – szybko się wchłania. Zawiera organiczny olej kokosowy, olej słonecznikowy, masło kakaowe i aloes, który odżywia i zmiękcza ręce.

Hand soap, Pure

MERAKI

Bezzapachowe mydło do rąk. Ten produkt do doskonały wybór dla wrażliwej skóry. Zawiera ekologiczny ekstrakt z owsa i ogórka oraz aloes, który odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.

Multi oil, Pure

MERAKI

Delikatny i odżywczy multi olej bez zapachu. Olej zawiera organiczny olej kokosowy, olej słonecznikowy, oliwę z oliwek i olej z pestek moreli, które odżywiają i nawilżają skórę, pozostawiając ja miękką i piękną. Idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Można stosować jako olejek do ciała, olejek do masażu, środek do demakijażu, do suchych obszarów skóry, końców włosów lub podczas golenia.

Shampoo, Pure

MERAKI

Odżywczy i bezzapachowy szampon. To idealny wybór, aby uniknąć szkodliwych chemikaliów, mając jednocześnie piękne i zadbane włosy, które łatwo się rozczesują. Szampon jest bogaty w składniki nawilżające, takie jak Betaina, organiczny aloes, ogórek i ekstrakt z liści oliwnych, które odżywiają i wzmacniają włosy i skórę głowy. Nadaje się do codziennego użytku.